Zarejestruj się


Interesują mnie materiały dotyczące (gatunek):


Hasło powinno mieć minimum 8 znaków, w tym: mała i duża litera, cyfra oraz znak specjalny
  • Administratorem danych osobowych wprowadzonych do formularza rejestracyjnego jest Zoetis Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-676) przy ul. Postępu 17B, zarejestrowana pod nr KRS: 0000421468, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; NIP: 5213631626, email: akademiazoetis@zoetis.com, dalej Zoetis,
  • podanie danych w formularzu rejestracyjnym oraz ewentualnie w trakcie korzystania z portalu www.akademiazoetis.pl jest dobrowolne, jednak niezbędne do założenia konta w portalu oraz korzystania z jego usług, jak również otrzymywania informacji marketingowych,
  • dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia konta w portalu, wykonywania zawartej umowy o założenie konta w portalu (tj. korzystania z usług portalu) oraz w prawnie uzasadnionych interesach Zoetis, a polegających na marketingu bezpośrednim produktów i usług Zoetis czy informowaniu o konkursach i wydarzeniach organizowanych przez Zoetis w ramach portalu www.akademiazoetis.pl, w razie zaś wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych smsem i/lub e-mailem.

Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych, w tym przysługujących praw znajdują się w Polityce prywatności.

Informujemy, że używamy informacji zapisywanych za pomocą plików cookies, a także uzyskujemy dostęp do tych informacji w celu zapewnienia prawidłowego działania Portalu. Korzystanie z naszego Portalu bez zmiany standardowych ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego oraz uzyskanie dostępu do informacji zapisanych w tych plikach.
Więcej szczegółów, w tym na temat zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.