Controline

O Akcji

Wiemy, jak wiele zwierząt potrzebuje pomocy, a w potrzebie najlepiej liczyć na sprawdzonych przyjaciół! Dlatego po raz kolejny Zoetis organizuje Akcję charytatywną, podczas której przekaże ponad 50 000 opakowań CONTROLINE dla podopiecznych fundacji, schronisk i przytulisk w całej Polsce.

Do kogo kierowana jest Akcja?

Akcja ma na celu niesienie pomocy czworonożnym podopiecznym schronisk, fundacji, przytulisk oraz innych podmiotów, które w statucie działalności gospodarczej mają oficjalny zapis o działaniach charytatywnych. Jeśli chcesz wziąć udział, musisz posiadać numer NIP oraz na stałe współpracować z lekarzem weterynarii. Każdy uczestnik może wziąć udział w Akcji tylko raz. Jedno opakowanie zawierające 3 pipety leku Controline przeznaczone jest dla jednego zwierzęcia.

Jak długo trwa Akcja?

Akcja trwa od lipca 2021 do 31.08.2021 (ostateczny termin wysłania Formularza Zgłoszeniowego) do wyczerpania zapasów promocyjnych produktu Controline, lub do odwołania przez Zoetis. Naszym celem jest wydanie wszystkich opakowań promocyjnych w jak najkrótszym czasie, aby zwierzęta mogły jak najszybciej skorzystać z ochrony. Więcej o terminach Akcji przeczytasz w Regulaminie.

Co muszę zrobić, aby otrzymać produkt?

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wypełnij Formularz Zgłoszeniowy i czekaj na e-mail zwrotny z dalszymi wskazówkami. Jeśli nakład promocyjny Controline się wyczerpie, formularz zostanie zablokowany, co będzie oznaczać brak możliwości wzięcia udziału.

Czy produkty są bezpłatne?

Tak, produkty zostaną wydane bezpłatnie ze wskazanej w Formularzu Zgłoszeniowym hurtowni weterynaryjnej.

Czy mam jakieś dodatkowe zobowiązania?

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy nieść pomoc potrzebującym zwierzętom i bardzo chcemy dzielić się tą radością z innymi. Jeśli więc otrzymasz potwierdzenie wzięcia udziału w Akcji – prosimy podziel się tą informacją na profilu FB lub Instagram. Żeby ułatwić Ci zadanie – stworzyliśmy folder MATERIAŁY DO POBRANIA , skąd możesz pobrać informacje i grafiki gotowe do użycia!

Controline (fipronil) – roztwór do nakrapiania dla psów i kotów zalecany do stosowania przez cały rok. Produkt do leczenia inwazji kleszczy (R. sanguineus i I. ricinus) u psów i pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów i kotów. Przeciwwskazania: Controline 50 mg roztwór do nakrapiania dla kotów

Ze względu na brak dostępnych danych, produkt nie powinien być stosowany u kociąt młodszych niż 2 miesiące lub/i ważących mniej niż 1 kg.

Nie stosować u chorych zwierząt (choroby układowe, gorączka) lub wracających do zdrowia. Nie stosować u królików, ponieważ mogą wystąpić działania niepożądane, a nawet śmierć. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na dowolną substancję pomocniczą.

Controline 67 mg roztwór do nakrapiania dla małych psów, Controline 134 mg roztwór do nakrapiania dla średnich psów, Controline 268 mg roztwór do nakrapiania dla dużych psów, Controline 402 mg roztwór do nakrapiania dla bardzo dużych psów

Nie stosować u szczeniąt młodszych niż 2 miesiące lub szczeniąt i psów o masie ciała mniejszej niż 2 kg. Nie stosować u chorych zwierząt (choroby układowe, gorączka) lub wracających do zdrowia. Nie stosować u królików, ponieważ mogą wystąpić działania niepożądane, a nawet śmierć. Produkt jest przeznaczony tylko dla psów. Nie stosować u kotów, ponieważ może to prowadzić do przedawkowania. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na dowolną substancję pomocniczą.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki bądź skonsultuj się z lekarzem weterynarii. Podmiot odpowiedzialny: Chanelle Pharmaceuticals Manufacturing Ltd., Loughrea, Co. Galway 7, Irlandia

Informacje o produkcie zawarte w tej witrynie są przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców Polski. Produkt Controline może w innych krajach nie posiadać pozwolenia na dopuszczenie do obrotu lub może mieć różne etykiety.

Informujemy, że używamy informacji zapisywanych za pomocą plików cookies, a także uzyskujemy dostęp do tych informacji w celu zapewnienia prawidłowego działania Portalu. Korzystanie z naszego Portalu bez zmiany standardowych ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego oraz uzyskanie dostępu do informacji zapisanych w tych plikach.
Więcej szczegółów, w tym na temat zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.